Giromanager

Resultaten Etappe 20

Status: Definitief

  Etappeuitslag
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 214 ITA  Covi, Alessandro UAD 35
2. 45 SLV  Novak, Domen TBV 30
3. 201 ITA  Ciccone, Giulio TFS 26
4. 165 SPA  Pedrero, Antonio MOV 24
5. 192 NED  Arensman, Thymen DSM 22
6. 66 AUS  Hindley, Jai BOH 20
7. 146 NED  Leemreize, Gijs TJV 19
8. 91 GBR  Carthy, Hugh EEE 18
9. 41 SPA  Landa, Mikel TBV 17
10. 67 DUI  Kämna, Lennard BOH 16
11. 1 ECU  Carapaz, Richard IGD 15
12. 215 ITA  Formolo, Davide UAD 14
13. 101 ITA  Fortunato, Lorenzo EKC 13
14. 123 TSJ  Hirt, Jan WGG 12
15. 147 NED  Oomen, Sam TJV 11
16. 204 SPA  Lopez, Juan Pedro TFS 10
17. 31 ITA  Nibali, Vincenzo AQT 9
18. 183 AUS  Hamilton, Lucas TBJ 8
19. 71 FRA  Martin, Guillaume COF 7
20. 43 SPA  Bilbao, Pello TBV 6
21. 44 COL  Buitrago, Santiago TBV 5
22. 64 DUI  Buchmann, Emanuel BOH 4
23. 125 ITA  Pozzovivo, Domenico WGG 3
24. 161 SPA  Valverde, Alejandro MOV 2
25. 93 COL  Camargo, Diego EEE 1
 
  Algemeen klassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 66 AUS  Hindley, Jai BOH 10
2. 1 ECU  Carapaz, Richard IGD 9
3. 41 SPA  Landa, Mikel TBV 8
4. 31 ITA  Nibali, Vincenzo AQT 7
5. 43 SPA  Bilbao, Pello TBV 6
6. 123 TSJ  Hirt, Jan WGG 5
7. 64 DUI  Buchmann, Emanuel BOH 4
8. 125 ITA  Pozzovivo, Domenico WGG 3
9. 204 SPA  Lopez, Juan Pedro TFS 2
10. 91 GBR  Carthy, Hugh EEE 1
 
  Paarse trui / puntenklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 111 FRA  Démare, Arnaud GFC 5
2. 216 COL  Gaviria, Fernando UAD 4
3. 171 GBR  Cavendish, Mark QSA 3
4. 21 NED  Poel, Mathieu van der AFC 2
5. 195 ITA  Dainese, Alberto DSM 1
 
  Bergklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 143 NED  Bouwman, Koen TJV 5
2. 201 ITA  Ciccone, Giulio TFS 4
3. 214 ITA  Covi, Alessandro UAD 3
4. 109 ITA  Rosa, Diego EKC 2
5. 215 ITA  Formolo, Davide UAD 1
 
  Witte trui / jongerenklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 204 SPA  Lopez, Juan Pedro TFS 5
2. 44 COL  Buitrago, Santiago TBV 4
3. 6 FRA  Sivakov, Pavel IGD 3
4. 192 NED  Arensman, Thymen DSM 2
5. 52 ITA  Covili, Luca BCF 1
 
  Meest strijdlustige renner
Pos. RugNr Naam Renner Punten
 
  Ploegenklassement
Pos. Ploeg Naam Ploeg Punten
1. TBV  Bahrain Victorious  TBV 5
2. BOH  Bora - Hansgrohe  BOH 4
3. WGG  Intermarché - Wanty - Gobert  WGG 3
4. IGD  INEOS Grenadiers  IGD 2
5. AQT  Astana Qazaqstan Team  AQT 1
 

De Noord 35 - 8251 GK Dronten

Ook de BHZNet.nl Giromanager is gerealiseerd door Sybit - Software op Maat

Ook dit spel is gerealiseerd door Sybit - Software op Maat

Volg ons op Facebook