Giromanager

Resultaten Etappe 18

Status: Definitief

  Etappeuitslag
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 23 BEL  Bondt, Dries De AFC 35
2. 142 ITA  Affini, Edoardo TJV 30
3. 95 DEN  Cort Nielsen, Magnus EEE 26
4. 54 ITA  Gabburo, Davide BCF 24
5. 195 ITA  Dainese, Alberto DSM 22
6. 111 FRA  Démare, Arnaud GFC 20
7. 72 ITA  Cimolai, Davide COF 19
8. 171 GBR  Cavendish, Mark QSA 18
9. 216 COL  Gaviria, Fernando UAD 17
10. 73 ITA  Consonni, Simone COF 16
11. 102 ITA  Albanese, Vincenzo EKC 15
12. 16 BEL  Naesen, Lawrence ACT 14
13. 22 OOS  Bayer, Tobias AFC 13
14. 11 ITA  Vendrame, Andrea ACT 12
15. 217 ARG  Richeze, Maximiliano UAD 11
16. 188 ITA  Sobrero, Matteo TBJ 10
17. 35 ITA  Felline, Fabio AQT 9
18. 62 ITA  Aleotti, Giovanni BOH 8
19. 64 DUI  Buchmann, Emanuel BOH 7
20. 43 SPA  Bilbao, Pello TBV 6
21. 147 NED  Oomen, Sam TJV 5
22. 1 ECU  Carapaz, Richard IGD 4
23. 7 GBR  Swift, Ben IGD 3
24. 41 SPA  Landa, Mikel TBV 2
25. 166 SPA  Rojas, José Joaquín MOV 1
 
  Algemeen klassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 1 ECU  Carapaz, Richard IGD 10
2. 66 AUS  Hindley, Jai BOH 9
3. 41 SPA  Landa, Mikel TBV 8
4. 31 ITA  Nibali, Vincenzo AQT 7
5. 43 SPA  Bilbao, Pello TBV 6
6. 123 TSJ  Hirt, Jan WGG 5
7. 64 DUI  Buchmann, Emanuel BOH 4
8. 125 ITA  Pozzovivo, Domenico WGG 3
9. 204 SPA  Lopez, Juan Pedro TFS 2
10. 91 GBR  Carthy, Hugh EEE 1
 
  Paarse trui / puntenklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 111 FRA  Démare, Arnaud GFC 5
2. 171 GBR  Cavendish, Mark QSA 4
3. 216 COL  Gaviria, Fernando UAD 3
4. 21 NED  Poel, Mathieu van der AFC 2
5. 195 ITA  Dainese, Alberto DSM 1
 
  Bergklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 143 NED  Bouwman, Koen TJV 5
2. 201 ITA  Ciccone, Giulio TFS 4
3. 109 ITA  Rosa, Diego EKC 3
4. 66 AUS  Hindley, Jai BOH 2
5. 67 DUI  Kämna, Lennard BOH 1
 
  Witte trui / jongerenklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 204 SPA  Lopez, Juan Pedro TFS 5
2. 44 COL  Buitrago, Santiago TBV 4
3. 192 NED  Arensman, Thymen DSM 3
4. 6 FRA  Sivakov, Pavel IGD 2
5. 52 ITA  Covili, Luca BCF 1
 
  Meest strijdlustige renner
Pos. RugNr Naam Renner Punten
 
  Ploegenklassement
Pos. Ploeg Naam Ploeg Punten
1. TBV  Bahrain Victorious  TBV 5
2. BOH  Bora - Hansgrohe  BOH 4
3. WGG  Intermarché - Wanty - Gobert  WGG 3
4. IGD  INEOS Grenadiers  IGD 2
5. AQT  Astana Qazaqstan Team  AQT 1
 

De Noord 35 - 8251 GK Dronten

Ook de BHZNet.nl Giromanager is gerealiseerd door Sybit - Software op Maat

Ook dit spel is gerealiseerd door Sybit - Software op Maat

Volg ons op Facebook