Giromanager

Resultaten Etappe 21

Status: Definitief

  Etappeuitslag
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 3 ITA Ganna, Filippo  IGD 35
2. 93 FRA Cavagna, Rémi  DQT 30
3. 152 ITA Affini, Edoardo  TJV 26
4. 47 ITA Sobrero, Matteo  APT 24
5. 92 POR Almeida, João  DQT 22
6. 207 DUI Walscheid, Max  TQA 20
7. 107 ITA Bettiol, Alberto  EF1 19
8. 57 SLV Tratnik, Jan  TBV 18
9. 5 ITA Moscon, Gianni  IGD 17
10. 95 BEL Keisse, Iljo  DQT 16
11. 74 POL Bodnar, Maciej  BOH 15
12. 155 NOO Foss, Tobias  TJV 14
13. 192 DUI Arndt, Nikias  DSM 13
14. 4 COL Martínez, Daniel  IGD 12
15. 228 ITA Ulissi, Diego  UAD 11
16. 143 OOS Brändle, Matthias  ISN 10
17. 54 ITA Caruso, Damiano  TBV 9
18. 77 OOS Grossschartner, Felix  BOH 8
19. 41 RUS Vlasov, Aleksandr  APT 7
20. 106 NED Berg, Julius van den  EF1 6
21. 153 NED Bouwman, Koen  TJV 5
22. 221 ITA Formolo, Davide  UAD 4
23. 182 AUS Hepburn, Michael  BEX 3
24. 1 COL Bernal, Egan  IGD 2
25. 2 SPA Castroviejo, Jonathan  IGD 1
 
  Algemeen klassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 1 COL Bernal, Egan  IGD 10
2. 54 ITA Caruso, Damiano  TBV 9
3. 181 GBR Yates, Simon  BEX 8
4. 41 RUS Vlasov, Aleksandr  APT 7
5. 4 COL Martínez, Daniel  IGD 6
6. 92 POR Almeida, João  DQT 5
7. 193 FRA Bardet, Romain  DSM 4
8. 101 GBR Carthy, Hugh  EF1 3
9. 155 NOO Foss, Tobias  TJV 2
10. 141 IER Martin, Dan  ISN 1
 
  Paarse trui / puntenklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 71 SLO Sagan, Peter  BOH 5
2. 144 ITA Cimolai, Davide  ISN 4
3. 225 COL Gaviria, Fernando  UAD 3
4. 81 ITA Viviani, Elia  COF 2
5. 1 COL Bernal, Egan  IGD 1
 
  Bergklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 13 FRA Bouchard, Geoffrey  ACT 5
2. 1 COL Bernal, Egan  IGD 4
3. 54 ITA Caruso, Damiano  TBV 3
4. 141 IER Martin, Dan  ISN 2
5. 181 GBR Yates, Simon  BEX 1
 
  Witte trui / jongerenklassement
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 1 COL Bernal, Egan  IGD 5
2. 41 RUS Vlasov, Aleksandr  APT 4
3. 4 COL Martínez, Daniel  IGD 3
4. 92 POR Almeida, João  DQT 2
5. 155 NOO Foss, Tobias  TJV 1
 
  Meest strijdlustige renner
Pos. RugNr Naam Renner Punten
1. 3 ITA Ganna, Filippo  IGD 2
 
  Ploegenklassement
Pos. Ploeg Naam Ploeg Punten
1. IGD  INEOS Grenadiers  IGD 5
2. TJV  Team Jumbo - Visma  TJV 4
3. DSM  Team DSM  DSM 3
4. APT  Astana - Premier Tech  APT 2
5. BEX  Team BikeExchange  BEX 1
 

De Noord 35 - 8251 GK Dronten

Ook de BHZNet.nl Giromanager is gerealiseerd door Sybit - Software op Maat

Volg ons op Facebook